PRÁCA S LÁSKOU

Môj príbeh začína v roku 2007. Pomaly sa blížil koniec strednej školy a ja som netušila čo chcem v živote robiť. Prihláška na vysokú školu bola teda najjednoduchším riešením. Raz ma kamarátka zavolala na akciu kde ma pekne nalíčia, povedia mi ako sa o seba starať a ešte si aj môžem vyskúšať kozmetiku zadarmo. Ktorá by odolala? 🙂 Po hodinke som domov odchádzala ako členka klubu Oriflame a zmenil sa mi život.

A čo bolo ďalej?

Samozrejme, rozhodnutie spolupracovať s firmou nepadlo vtedy na tomto prvom stretnutí. O možnostiach zárobku, podnikania, sebarealizácie a plnenia si snov som ešte ani netušila. Všetko prišlo postupne. Kozmetickou poradkyňou som sa stala až neskôr.

S pomocou svojej direktorky Ivky som pomaly objavovala krásny voňavý svet kozmetiky a zároveň som sa učila obchodným, komunikačným a prezentačným zručnostiam. Zdá sa to neuveriteľné, ale naozaj som mala pocit, že medzi týmito zlatými babami som sa naučila neporovnateľne viac ako za päť rokov na vysokej škole. Systém školení, na seba nadväzujúce semináre a hlavne trpezlivé a povzbudzujúce slová direktoriek ma presvedčili, že toto je to čomu sa chcem venovať a že (najmä pre ženy) je tu veľmi výnimočná možnosť ako sa realizovať, byť kreatívna, krásna a ešte aj úspešná vo vlastnom podnikaní (o ďalších výhodách členstva v Oriflame klube čítaj tu).

Čo robím dnes?

Popri malom synčekovi nezaháľam (keď mi dovolí ? ) a stále sa snažím učiť niečo nové, posúvať ďalej príležitosť, ktorú som dostala ja pred 12 rokmi a, samozrejme, som kedykoľvek k dispozícii všetkým svojim zákazníčkam a dievčatám vo svojej obchodnej skupine. Práca s kozmetikou ma jednoducho baví a aj po rokoch ju robím s láskou.

Dodnes sa mi najviac páči to, že Oriflame je o ľuďoch. Že mi vďaka tejto práci do života prišli úžasné dievčatá a dámy, s ktorými si máme vždy čo povedať a teším sa na každé pracovné aj nepracovné stretnutie. Dúfam, že moja stránka sa im aj Tebe bude páčiť.