KEDY SA OPLATÍ STAŤ SA ČLENKOU KLUBU ORIFLAME

 

#1 KEĎ JE KOZMETIKA TVOJOU VÁŠŇOU A RADOSŤOU

Odpovedz si na tieto otázky:

  • Rada skúšaš, ovoniavaš a porovnávaš všetky kozmetické novinky, ktorá sa k tebe dostanú?
  • Kým nie si dokonale upravená z domu nevyjdeš ani za svet?
  • Keď ideš okolo drogérie alebo parfumérie neodoláš a vždy si odnesieš nejaký ďalší úlovok?
  • Kamarátkam k narodeninám zásadne kupuješ kozmetické balíčky?

 

Odpovedáš radostným ÁNO? V takom prípade nie je o čom. Šup šup poslať registráciu a užívaj si výhody členstva už dnes. 🙂

 

#2 KEĎ POTREBUJEŠ VYRIEŠIŤ NEJAKÚ TÚ CHYBIČKU KRÁSY

  • Trápi Ťa akné, suchá pleť, pigmentové škvrny, nastupujúce vrásky?
  • Máš problémy s vlasmi či nechtami?
  • Bojuješ so slabou imunitou, vysokým tlakom, cholesterolom a nezdravým životným štýlom?

Chceš to zmeniť a byť krásna, zdravá a spokojná sama so sebou? Rada Ti pomôžem. ?  

 

#3 KEĎ CHCEŠ UŠETRIŤ ZA KOZMETIKU

Registráciou automaticky získavaš zľavu 25% na všetky výrobky Oriflame. Členstvo však neznamená, že musíš aktívne predávať. Môžeš sa zaregistrovať iba pre seba a ušetriť si s každým nákupom.

Nemáme určenú minimálnu objednávku. Môžeš si teda vždy objednať len to čo práve potrebuješ.

 

#4 KEĎ SA TI ZÍDU NEJAKÉ PENIAŽKY NAVYŠE

Zárobok v Oriflame prichádza postupne. Je to výborný spôsob ako si privyrobiť počas štúdia, popri práci, počas materskej dovolenky alebo na dôchodku. Sama poznám v Oriflame ženy v každej tejto životnej situácii. Stačí Ti prilepšenie v podobe 50€ alebo by sa Ti páčilo 300€ mesačne k výplate? Možno snívaš o mesačnom príjme 2000€. U nás nič nezvyčajné. Máme totiž dva druhy zárobku. Stačí mať svoj cieľ a poctivou prácou sa k nemu krok za krokom približovať.

Aj ja som po skončení štúdií hľadala klasickú prácu, ktorá by mi dočasne pokryla niektoré bežné výdaje. Potvrdila sa mi pri tom jedna vec. Po rôznych skúsenostiach som si uvedomila, že nie je nad to byť sama sebe paňou a mať slobodu – hlavne tú časovú (napríklad nebyť od rána do večera zavretá niekde v kancelárii). A čo je ešte dôležitejšie – že si treba plniť svoje sny, nie sny niekoho iného (keď šéfovi splníte ciele väčšinou za to nedostanete nič).

V Oriflame je všetko nastavené v náš prospech. Ide tu o obojstrannú príjemnú spoluprácu, nie o bežný vzťah zamestnanec – zamestnávateľ. Namiesto nadriadených máme fantastické direktorky, ktorým záleží na našom úspechu a povzbudzujú nás. Vedú nás a pomáhajú nám prekonávať prekážky, ktorými si prešli samy, aby sme to my mali ľahšie. Sú našimi priateľkami a zároveň učiteľkami.

A čo je najlepšie?

To, že výhody a všetky možnosti, ktoré sme od Oriflame dostali môžeme posunúť ďalej a povedať o nich hocikomu. A ešte nás za to aj odmenia. Ako to robíme? Jednoducho – svojim nadšením. Keď svoju prácu robíte s láskou, ľahko nakazíte svoje kamošky a najbližšie okolie. O stretnutia pri káve a poklebetenie si potom nikdy nie je núdza.

#5 KEĎ CHCEŠ NIEKAM PATRIŤ

Ak si tvor spoločenský (ako ja 🙂 ) a priateľov nikdy nemáš dosť, tu spoznáš kopec skvelých žienok, ktoré spája vášeň pre kozmetiku a zároveň zarábanie príjemným spôsobom. Pri pravidelných stretnutiach skúšame nové výrobky, robíme pleťové poradenstvo alebo si zlepšujeme obchodné zručnosti.

A keďže k práci patrí aj zábava, nechýbajú ani akcie pre naše rodiny – Deň detí s Oriflame či ples na zámku. Tak príď medzi nás, aby sme Ťa mohli spoznať. 🙂 Napíš mi tu a rada Ti prezradím viac.